mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Zakupy – tradycyjne czy online? A Ty – które wolisz? Zaliczasz się do zwolenników czy przeciwników aukcji w Internecie?

Posted on 04/10/2019 7:59am

W ostatnich czasach coraz bardziej powszechne jest przeprowadzanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Chyba każdy z nas zakupił w ten sposób w swoim życiu już chociaż jedną rzecz. Doceniamy ten sposób za mnóstwo plusów, jakie ma. Z drugiej strony nie da się jednakże zanegować, że ma on także niedoskonałości.

kosmetyki
Source: flickr.com
Z tej przyczyny też niektórzy bezustannie wolą zwykłe sklepy, w jakich mogą precyzyjnie obejrzeć towar i go dotknąć nim podejmą ostateczny wybór. Ogromnym przymiotem robienia zakupów on-line jest komfort. Nie musimy przecież nawet opuszczać domu, by zdobyć konieczny przedmiot.

Nie wahaj się dłużej - zweryfikuj propozycję , jaką dla naszych klientów wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Wystarczy kilka kliknięć, a za dwa czy trzy dni kurier przywiezie przesyłkę wprost pod nasze drzwi. Wysiłek włożony w zdobycie wymaganych towarów jest wobec tego minimalny.Na aukcjach w sieci kupujemy wszystko – sprzęt elektroniczny, ubrania, a kobiety coraz częściej kosmetyki, takie jak na przykład podkłady i bazy do makijażu - tak jest znacznie wygodniej. Co interesujące, ostatnio nieraz większe sieciowe sklepy oferują nam możliwość poczynienia zakupów przez Internet, i to nawet tych spożywczych. Z drugiej jednak strony istnieją liczne zagrożenia związane z takimi praktykami. Największe to takie, iż zostaniemy oszukani. Kto z nas nie słyszał opowieści o kimś znajomym, kto zamówił podzespoly do laptopów, a dostał coś dużo o mniejszej wartości? Taka osoba prawdopodobnie nie była dostatecznie ostrożna, przesadnie zaufała obcemu znajdującemu się „po drugiej stronie kabla”. Są jednak zaufane źródła - np. taniomania.pl.

laptop
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Starczy jednak przestrzegać kilku fundamentalnych zasad, by znacznie zminimalizować ryzyko zaistnienia podobnej sytuacji. Nade wszystko – najlepiej jest kupować u sprawdzonych sprzedawców, z jakimi już kiedyś współpracowaliśmy i byliśmy zadowoleni. Dobrze jest przestrzegać tej zasady zwłaszcza jeżeli chodzi o wartościowe przedmioty, takie jak np. podzespoly do laptopów Kingston.

Jeżeli zaciekawił Cię opublikowany w tym serwisie artykuł, śmiało zobacz ponadto towarzyszące informacje (http://lombardpiaseczno24h.pl/) - one także są godne polecenia.

Panie natomiast, zanim zamówią dużą paczkę, zawierającą podkłady utwardzacze odzywki, powinny właściwie zastanowić się, czy na pewno nie lepiej kupić to wszystko w normalnej drogerii. Przecież kosmetyki, zwłaszcza te droższe, przed zakupem warto choć raz wypróbować. A więc – przede wszystkim rozsądek.

Tags: kosmetyki, sklepy, drogeria