mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie życie bez telefonu - wszyscy chcemy mieć kontakt z bliskimi i ze światem

Posted on 09/10/2019 3:05pm

Nawet seniorzy nie chcą dzisiaj pozostawać poza nurtem i posiadają telefony komórkowe. Jakaś ich część jest takimi miłośnikami nowości technicznych, że bezproblemowo posługują się smartfonami oraz surfują po wirtualnym świecie.
Większa część jednak lubi telefony bardziej tradycyjne.


Przywiązanie seniorów do domowych telefonów wynika poniekąd z nawyku i niechęci do tego, że nie wolno zapominać o ładowaniu raz na kilka dni jego baterii. Jeżeli dodatkowo są już kłopoty z widzeniem, to warto zakupić telefon stacjonarny dla seniora z dużymi przyciskami. Telefon taki może być na sznurku, gdzie słuchawka jest doczepiona do telefonu lub bezprzewodowy, kiedy możemy spacerować z słuchawką w ręce po wszystkich pokojach.


Klasyczny telefon posiada jeszcze inne walory. Ma oświetloną klawiaturę, co jest ważne zwłaszcza po zmroku dla ludzi słabowidzących oraz możliwość rejestrowania najważniejszych numerów na dużych przyciskach numerycznych. Dzięki temu senior nie będzie musiał pamiętać albo zapisywać tych numerów w notesie. Dodatkowo będzie to wygodniejsze dla każdego posiadacza.


pomiar
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Klasyczny telefon dla osoby starszej wydaje się być bardzo pożyteczny. Nawet dla przyjaciół osób starszych, którzy ciągle pragną być w kontakcie z bliską osobą. Wspomaga ich to troszczyć się o zdrowie i kondycję mamy lub taty.
Dzięki temu rzadziej się martwią. Również senior będzie usatysfakcjonowany z takiego telefonu, gdyż będzie w stanie być w kontakcie z rodziną albo lekarzem.

Tags: dom, smartfony, stal, RAM, dodatek