mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Telefon dla dziadka i babci - jaki nabyć?

Posted on 13/09/2020 8:25am

Telefony komórkowe z biegiem lat przestają być kompetencją młodych i dorosłych. Coraz to bardziej mnogą a także coraz to bardziej wymagającą grupą adresatów robią się osoby starsze.


Nie ma się czemu dziwować, telefon nie jest sprzętem służącym tylko do zabawy i pracy.


Gwarantuje kontakt z krewnymi, a w wielu nagłych sytuacjach potrafi ocalić życie. Jaki musi być telefon dla seniora? Spróbuję odpowiedzieć na to zapytanie. Gros telefonów ma raczej nieduże przyciski.

Jeżeli prezentowany temat Cię zainteresował, kliknij szybko ten świetny link - znajdziesz tam dużo użytecznych informacji.

W końcu fabrykanci dążą do tego, by narzędzie było względnie małych rozmiarów, ale miało przy okazji spory wyświetlacz. W efekcie lITerki bywają faktycznie malutkie. Czasami możemy nawet tego nie zauważyć. Ale co jeżeli ten telefon trafi w dłonie osoby starszej, jakiej wzrok nie jest doskonały oraz jaka nie zna na pamięć kształtu klawiatury. Telefon dla seniora Odwiedź winien więc mieć ogromne a także widoczne guziki, dodatkowo dobrze jak też jasno podświetlane. Samo wykonanie guzików również nie jest bez znaczenia. Z klawiatury musi się korzystać komfortowo oraz pewnie.


IT
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com


Wyświetlacz. Winien być przede wszystkim możliwy do czytania, zaś wszelkie wyświetlane na nim elementy muszą być doskonale zauważalne. Wielkość nie ma większego znaczenia. Ważne, by litery nie były za małe.

Ta oferta wymiana głośnika iphone 6s jest bardzo ciekawa i jeśli poszukujesz większą ilość informacji na omawianą tu problematykę, to znajdziesz je tutaj.

Z tym nie mają problemów wytwórcy komórek dla seniorów. Telefon z dużym ekranem więcej przeczytasz pod tym adresem dobrze spełni swoją funkcję. Widowiskowość, bez liku skrótów a także wizualizacje są to elementy całkowicie zbędne. Interfejs powinien być prosty a także maksymalnie intuicyjny.
Na monitorze eksploatatorzy mają odszukać jedynie najpotrzebniejsze fragmenty. Oprócz tego nauka obsługi smartfona nie dla każdego należy do przyjemności. Dla wielu ludzi może okazać się po prostu trudna.

Tags: nauka, klawiatury, ludzie, smartfon, IT