mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Szeroki wybór urządzeń o wysokiej funkcjonalności

Posted on 26/06/2020 7:51am

Producent dronów spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem swymi produktami na rynku. Fachowcy wielu branż ciągle sprawdzają nowości z tego zakresu, gdyż ich stosowanie może bardzo ułatwić różne zadania w pracy oraz nie tylko. Drony komercyjne stają się niesamowicie ulepszone, więc warto zwrócić uwagę na każdy ich parametr.


dron z kamerą
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Zanim zdecydujemy się na określony model, możemy zwrócić się do specjalisty z problematycznymi pytaniami. Rekomendowany przez wielu profesjonalistów 3dr iris + jest gotowy do użycia, a więc do lotu, od razu po wyciągnięciu go z pudełka. Montowanie śmigieł nie jest trudnym zadaniem. Do produktu dodana jest też instrukcja, dzięki której każda czynność będzie dla użytkowników jeszcze prostsza. Czas lotu na baterii to blisko 20 minut, a dołącza się do urządzenia wtedy kamerę gopro.

Jeżeli takiego typu tematyka jest dla Ciebie ważna, to koniecznie zerknij na serwis, który na pewno również przypadnie Ci do gustu!

Sprzęt jest wyposażony dodatkowo w wyjątkowo stabilny kontroler lotu. Lot może wówczas odbyć się za pomocą radia zdalnego sterowania. Sprawdź specyfikację: .

Profesjonalne urządzenie 3dr solo

Specjalistyczny dron 3DR SOLO stał się już jakiś czas temu bezsprzecznym hitem na rynku. Wybrała go bez zastanowienia cała rzesza profesjonalistów, jacy ufają wartościom proponowanym przez tę cenioną markę. Sprzęt ten wyposażony jest w ciekawy przycisk, jaki w każdej chwili może zatrzymać dron, gdy poczujemy się niepewnie. Nasze obawy mogą być spowodowane też potencjalnym wypadkiem. Aparatura ta jest niezwykle ergonomiczna i komfortowa w obsłudze, więc postawiło na nią już tak wielu obecnie uradowanych konsumentów.

Użytkownicy dronów z chęcią wymieniają się opiniami na ich temat na stronach sieciowych oraz na forach dyskusyjnych w internecie, gdzie mają możliwość odnaleźć niemało wartościowych dla siebie wskazówek od ręki. Profesjonalne filmowanie przestrzeni z góry sprawdza się rewelacyjnie podczas najróżniejszych przedsięwzięć jak np. koncerty. Jest to pamiątka na długo, natomiast robi wrażenie właściwie na każdym. Zrównoważone ceny zachęcają do wypróbowania tego typu urządzenia.

Tags: radia, aparatura, Czas lotu