mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Sterylizator parowy Euroklav doskonały do gabinetów zabiegowych.

Posted on 13/07/2021 8:32am

W chwili obecnej najlepszym sposobem odkażania, który spełnia wymagania sanitarne, jest autoklaw, czyli sterylizator parowy. Teraz nie tylko gabinety zabiegowe, ale także lekarskie i kosmetyczne winny używać tego typu urządzenie. Za sprawą stuprocentowej jałowości przyrządów medycznych, sterylizator parowy gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników. Sterylizator parowy jest wykonany z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu będzie doskonale funkcjonował przez bardzo długi czas.

Sterylizator
Author: YUCHIA CHUNG
Source: http://www.flickr.com
Sterylizator parowy - Euroklav został skonstruowany dla lekarzy specjalistów oraz praktyk lekarskich, dokonujących operacji, dla szpitali oraz ambulatoryjnych gabinetów zabiegowych. Przeznaczony jest do sterylizacji narzędzi gładkich, z porami, materiałów sztucznych, gum, tworzyw szklanych. Drzwiczki komory otwierane i zamykane są za sprawą dużego uchwytu.

Czy intryguje Cię omawiana tematyka? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik i zdobądź pomocne info (https://www.gohero.pl/dron-dji-mavic-pro) także na pokrewnej stronie!

Umożliwia on bezpieczne i bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwi. Mechanizm działa bardzo płynnie i lekko, dzięki czemu obsługa nie sprawia żadnego kłopotu (wejdź tutaj).

Euroklav (warto zobaczyć) ma program szybki w celu sterylizacji instrumentarium do natychmiastowego użytku. Po uaktywnieniu podgrzewania wstępnego, możliwa jest sterylizacja nieopakowanych narzędzi w ciągu 15 minut. Euroklav posiada 4 programy do wyjaławiania i dwa programy testowe . Obok już wspominanego szybkiego programu, sterylizator dysponuje dwoma programami do dezynfekcji opakowanych oraz nieopakowanych instrumentów oraz programem ochronnym dla łagodnej sterylizacji instrumentów w szczególności wrażliwych na temperaturę ponad 120°C. Za sprawą programu testowego, można zawsze w praktyce lekarskiej sprawdzić i udokumentować funkcjonalność autoklawu. Euroklav ma do dyspozycji program jednokrotnego zużycia wody, dzięki czemu użyta woda nie jest ponownie używana, ale natychmiastowo opróżniania.


Narzędzia medyczne używane w dentystyce, ginekologii czy laryngologii są z reguły proste, gładkie, o długości nieprzekraczającej 70 cm, natomiast średnice wew. kanałów nie są mniejsze niż 2 mm. Dla tego typu instrumentów medycznych najlepszym rozwiązaniem jest autoklaw klasy S. Spełnia on wymogi normy europejskiej EN 13060-4, która ma wysokie wymogi, nie tylko odnośnie ewakuacji powietrza przed cyklem odkażania, ale też względem suszenia wsadu po dezynfekcji.

Tags: woda, dezynfekcja, sprzęt, EN 13060-4