mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Sposób na zmianę

Posted on 24/02/2021 7:44am

Najczęściej myślimy o tym, czy aby na bank na 100% wykorzystujemy tego, co mogą urządzenia, które posiadamy. Bardzo często wychodzi na to, że nawet w niewielkim procencie nie zdajemy sobie z możliwości tego, co jest pod ręką.

Komputer
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Nieistotne czy mówimy o smartfonach czy komputerach, najczęściej wykorzystujemy to, co znamy i wydaje nam się, że to nam wystarcza. Na szczęście istnieją osoby, które chcą pokazać, że możemy wiele rzeczy wykorzystać w sensowniejszy sposób. Przez, to na przykład ubuntu server może w stu procentach korzystać z własnego komputera. Musimy tylko zainstalować ten system operacyjny od razu będziemy odczuwali różnicę - na .

Wiadomo, że zawsze będą malkontenci, dla których to, co już jest na naszym komputerze jest świetne.

Jeżeli podoba Ci się przedstawiany tekst i masz ochotę zdobyć więcej informacji, to pomoże Ci odsyłacz do www (https://m2t.com.pl/pl/terminale-mobilne-2) - w tamtym miejscu odnajdziesz interesujące informacje.

Jednak rzeczywistość jest taka, że bardzo wiele osób stara się ogarnąć różne rzeczy, żeby ich laptopy okazywały się bardziej sprawne, a instalacja systemu operacyjnego ubuntu server jest jednym z najlepszych rozwiązań, które poleca niesamowicie duże grono osób. Dlatego gdyby ten pomysł był nieodpowiedni, raczej sporo osób nie chwaliłoby tego rozwiązania.

Rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów
Jeżeli zastanawiamy się, co zrobić żeby nasz laptop był sprawniejszy najczęściej stawiamy na formatowanie laptopa i ponowną instalację systemu operacyjnego, który się nie sprawdził, gdy tymczasem na wyciągnięcie ręki mamy przykładowo ubuntu server, czyli systemem operacyjnym Linux , które pozwala na świetne wykorzystanie =komputera.

Dodatkowo tego typu system sprawdzi się o niebo lepiej aniżeli sporo z tych dostępnych na rynku. Sporo ludzi, gdy zmieniło system operacyjny od razu zauważa różnicę i stwierdza, że najlepiej by wszyscy poszli za ciosem. Ale wiadomo, że zawsze są ludzie, którzy chcą trzymać się przestarzałych rozwiązań.

Niektórym osobom inne systemy operacyjne okazują się wystarczające, bo nie wszyscy potrzebują mega szybkiego i super działającego laptopa. Ci ludzie, którzy po prostu siedzą na portalach społecznościowych nie muszą do posiadania niesamowicie szybkiego komputera. Ale osoby , które pracują przy komputerze powinny odpowiednio się zastanowić nad zmianą systemu operacyjnego.

Tags: system operacyjny, rynek, komputera, instalować