mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Postęp technologii – rosnąca liczba telefonów

Posted on 05/09/2019 7:54am

Żyjemy w okresie znaczącego postępu technologii – co rusz słychać o nowych wynalazkach, nowinkach technologicznych, które ulepszają nam życie. Technologia bowiem stała się stałym elementem naszej codzienności. Obecnie niemal każdy ma jakieś urządzenie, które bierze ze sobą wychodząc do pracy. Doskonale wiemy, że rozwój technologiczny wiąże się ulepszeniem jakości naszego życia – mamy możliwość korzystać przenośnych laptopów, dzięki którym mamy dostęp do Internetu, gdzie odszukamy każdą potrzebną nam informację.


etui
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Internet otóż jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Jednak to nie komputery wiodą prym pośród urządzeń cyfrowych, do takich zaliczamy zdecydowanie smart fony. To właśnie dzięki nim możemy skontaktowania się z osobami na całym świecie. Jest to bardzo duże ulepszenie naszego życia. Takie urządzenia są nie tylko przydatne, ale i oferują rozrywkę. Dosłownie w każdej chwili możemy zagrania w grę, obejrzenia filmu, czy przeczytania książki. Czynności te, które teraz wydają nam się naturalne, kiedyś były niemożliwe. Aktualnie popularność zdobywają smart fony, czyli urządzenia z dotykowym ekranem. Stają się one bestsellerem obecnych czasów, posiadają je nawet dzieci. Są one najszybciej ulepszającym się urządzeniem cyfrowym, są kupowane częściej niż laptop. Nie jest to nic dziwnego otóż smart fon to komputer w miniaturce. Takie urządzenia mają do zaoferowania mnóstwo aplikacji – od tych przydatnych jak GPS czy poczta elektroniczna, po te mniej pomocne, które służą rozrywce. Teraz smart fon policzy za nas nawet kalorie jedzenia jakie zjemy. Aktualnie na rynku obecnych jest ponad milion aplikacji, które możemy pobrać, oczywistym jest, iż w tej dziedzinie przoduje firma Apple, lecz reszta nie pozostaje w tyle, bowiem kolejne miejsce okupuje Android.


etui na telefon
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com
Produkcja smart fonów stoi na wysokim poziomie, popyt na nie rośnie każdego dnia, często również słyszymy o nowych wersjach smart fonów, ukazujących się bądź mających się ukazać na rynku, koszty takich telefonów są naprawdę rozmaite. Do przedstawicieli tych tańszych należy na pewno Alcatel One Touch Pop 3 (etui na Alcatel One Touch Pop 3) – jest to telefon oceniany dość pozytywnie, docenia się jego praktyczność oraz wygląd.

Kliknij bez obaw ten odnośnik a zobaczysz, że w najświeższym źródle zaprezentowano niezwykle ciekawe materiały. One także są emocjonujące.

Każdy, a przynajmniej duża część nas zwraca uwagę do estetyki swojego smart fonu – stąd też koncept na tak zwane casy. Istnieje dużo firm, które oferują etui na telefon. Jest ono tak znane, iż wersji jest naprawdę mnóstwo – zaczynając na tych klasycznych, kończąc na tych, które przywołują na myśl bohaterów filmów, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Tags: technologia, Urządzenia, firma, Aplikacje