mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Olbrzymia renoma pendrive

Posted on 14/07/2019 7:25am

Chociaż pendrive od dawna nie jest niusem, to niezmiennie cieszy się ogromną sławą.


Pendrive to świetny nośnik pamięci. Jest poręczny, pojemny i wytrzymały.


sweex
pendrive
Author: Trust
Source: Trust


Na rynku dostępne są sprzęty o różnej objętości pamięci, od 1 GB do 256 GB. Podłączany jest do komputera z reguły bezpośrednio przez połączenie USB, więc nie potrzebuje kolejnych dodatków. Poza parametrami technicznymi, dość znaczące okazują się cechy obudowy. Jako że pendrive jest sprzętem przenośnym, musi wykazać się trwałością, a jego wygląd ma możliwość uczynić z niego efektowny breloczek, może pełnić funkcję biżuterii, nadają się do powieszenia na breloczku od kluczy, albo służą także jako latarka. Obudowa urządzenia powinna być stworzona z bardzo twardego plastiku, bądź aluminium.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (https://www.autopietrzak.pl/kontakt) a odkryjesz tam atrakcyjne informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Wykonany z właściwego tworzywa, zyskuje na trwałości. Wartość wiąże się z wielkością pamięci i kolejnymi opcjami urządzenia. Im większa pamięć i im lepsze zabezpieczenia, tym wyższy wydatek.


Minimum do zastosowań uniwersalnych to pendrive o pamięci 8 GB. Pozwoli ona na zgromadzenie praktycznie ogromnej ilości dokumentów tekstowych, ewentualnie kilkuset fotografii, albo kilku obszerniejszych plików. Są również wzory, które posiadają zainstalowany fabryczny antywirus. Jest to niezwykle bezpieczne rozwiązanie, bo nawet jeżeli komputer jest zainfekowany, pendrive i dane w tym miejscu zapisane zostają bezpieczne.


Aktualnie w sprzedaży występują dziesiątki typów różniących się pomiędzy sobą wyglądem, pojemnością, wartością i szybkością transferu danych. Dobór jest zależny od potrzeb i zamożności portfela.

Tags: sprzęt, sprzęty, typ