mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Nowinki elektroniczne - rynek zostaje przepełniony rzeczami całkowicie pomocnymi społeczeństwu - czy aby na pewno?

Posted on 29/01/2020 7:57am

Gdy monitorujemy rozwój technologiczny, który ma miejsce w dyscyplinie produkcji przemysłowej dostrzec można nader aktywne i ekspansywne zjawisko, które z czasem prowadzi do likwidacji czynnika ludzkiego w procesie wytwórczości. Mimo tego, iż w doktrynie funkcjonuje spór co do skutków takiego stanu rzeczy, zakomunikować można jednoznacznie, iż jest to trend nieodwracalny.
technologia
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Maszyny użytkowane w masowej produkcji seryjnej są dokładniejsze od człowieka, a ich użytkowanie obniża wartości produkcji. Kiedy myślimy o automatyzacji produkcji pierwsze skojarzenie to maszyny bazujące na silnikach pneumatycznych. Czołowym wytwórcą takich silników jest marka Eaton, która specjalizuje się w produkcji napędów o nazwie Char-Lynn - . Artykuły Char-Lynn mają porządnie rozpoznawane układy hydraulicznego wspomagania skrętu oraz silniki hydrauliczne niskich prędkości, znacznego momentu obrotowego.

Dają niezawodność oraz charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Uniwersalność artykułów z linii Char-Lynn pozwala na wykorzystanie ich w zautomatyzowanej produkcji min. farmaceutyków, aut oraz specjalizacji budowlanej. Myśląc o systemach hydraulicznych, wspomnieć powinno się o zaworach wykorzystywanych w kreowaniu linii produkcyjnych. Najczęstsze wykorzystanie znajdują zawory Z2FS oraz Z2S - . Zawór Z2FS, jest wykapanym (zdwojonym) zaworem zwrotno−dławiącym przystosowanym do zabudowy międzypłytowej.
technologia
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com
Tymczasem zawór Z2S służy do odcinania strumienia oleju przy przepływie w jednym kierunku, z szansą sterowania jego otwarciem i otwieraniu wolnego przepływu w kierunku antagonistycznym. Jako ciekawostkę uzupełnić można fakty, iż produkty rzedsiębiorstwa Eaton zastosowano z powodzeniem w budowie stadionu PGE Arena w Gdańsku.

Omawiany tekst Ci się spodobał? Zatem odszukaj serwis (http://www.superledpoland.pl/), który ma zbliżone informacje na omawiany temat - one także będą wciągające.

Sprzęty zastosowane przez amerykanów nadzorują oraz obsługują systemy przeciwpożarowe stadionu a także system oświetlenia, opisane systemy są w zupełności zautomatyzowane. Do ich obsługi nie potrzebny jest uczestnictwo człowieka. Więcej informacji:

Powyższe przypadki pokazują w jakim kierunku śpieszy świat. Jest to droga automatów i laptopów, czas pokaże jaki będzie miał ów proces na rzeczy bezrobocia i stanu zatrudnienia na świecie.

Tags: przemysł, bezrobocie, eksploatacja