mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Jakim sposobem odpowiednio zadbać o nowy telefon komórkowy?

Posted on 27/09/2019 7:35am

W dzisiejszych czasach już właściwie każdy ma własny telefon komórkowy - zwykle jest to telefon o sporym wyświetlaczu, tak nazywany smartfon. Jeżeli Ty także taki masz, zdecydowanie wiesz doskonale, jak niesamowicie wygodny jest tego typu telefon - na wielkim wyświetlaczu widać właściwie wszystko. Równocześnie jednak tak wielkie telefony są mocniej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia - czy wiesz już, jak właściwie dbać o swój telefon?


Główna zasada - pokrowiec


Jeżeli masz dużego smartfona, z pewnością powinieneś przede wszystkim inwestować w pokrowiec na telefon. Dzięki niemu zdecydowanie unikniesz duże ilości możliwych uszkodzeń. Jeżeli masz na przykład Huawei P8 Lite etui niewątpliwie niezwykle Ci się przyda - zazwyczaj bowiem telefony tego rodzaju są bardzo podatne na uszkodzenia (strona internetowa). Jeżeli będziesz mieć pokrowiec na telefon, zwykle nic mu się złego nie stanie nawet przy upadku z dużej wysokości.


Dodatkowa szybka na ekranie


inteligentny dom
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nosisz telefon przykładowo w torebce, wówczas zdecydowanie borykasz się z kłopotem porysowanego wyświetlacza.

Nasza aktualna publikacja (a-pro.pl/) musi Ci się spodobać, ponieważ zawarliśmy w niej ogromną ilość fantastycznych informacji. Więc przeglądaj bez ociągania się.

Jest na to świetna rada - możesz kupić specjalną szybkę z hartowanego szkła, która prawdopodobnie nie zbije się nawet przy upadku z wysokości (pokrowiec na smartfon). Koszt zakupu tego rodzaju szybki jest naprawdę niewielki, a zdecydowanie się opłaci - szyba za kilkadziesiąt złotych jest w stanie ochronić Twój telefon nie tylko przed rysami, ale także przed poważnymi uszkodzeniami.


Właściwa ochrona to podstawa!


Jeżeli zainwestujesz w ochronę swego telefonu, oczywiście nie będziesz tego żałował. Wystarczy właściwie kilka złotych żeby czuć się naprawdę bezpiecznie.

Tags: ekran, zakup, pokrowiec