mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Elektronika od Samsung

Posted on 27/06/2020 7:41am

Samsung produkuje dobrej jakości elektroniczne urządzenia - to wiadomo większości klientów chociaż trochę orientujących się w nowinkach technologicznych. Duża część także wie, że oferta tej firmy jest mocno zróżnicowana. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, laptopy i komórki. Oczywiście nie są to wszystkie propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Ale w niektórych kategoriach samsung w ostatnim czasie wyrósł na prawdziwego lidera.


Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Author: Samsung
Source: Samsung
Przykładowo laptopy samsunga cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Są one świetnie wykonane, a moc obliczeniowa oraz wydajność jest połączona z bardzo dobrą funkcjonalnością i ciekawą stylistyką. Na przykład SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE TOUCH BIAAY (NP915S3G-K01PL) (najtańsze oferty) to mały, niezwykle smukły i lekki notebook o wydajnym wnętrzu. Wykorzystano w nim beztalerzowy dysk SSD, co umożliwiło ograniczenie wagi urządzenia do 1.5 kg.

Następną rodziną produktów, wśród której wyroby firmy Samsung cieszą się ogromną popularnością, są telefony komórkowe i smartfony. Jeszcze przed epoką dotykowych ekranów zdecydowanie wyróżniał się Samsung C3520 srebrny (kup online). Elegancja obudowa, kilka różnych kolorów do wyboru i małe rozmiary po złożeniu sprawiały, że model ten cieszył się zasłużonym powodzeniem. Dziś prym wiodą smartfony, których przedstawicielem przykładowo może być Samsung Ativ S I8750 srebrny.

Czy bezskutecznie chcesz odnaleźć inny tego rodzaju serwis? Jeżeli tak, to autentycznie zalecam ten portal (http://www.kamrec.pl/kamery-z-czujnikiem-ruchu) - to na pewno jest to, czego akurat w tej chwili potrzebujesz.

Oczywiście, jak na sprzęty samsunga przystaje, także ten model posiada doskonale zoptymalizowane parametry gwarantujące szybką, stabilną pracę. Duży dotykowy ekran jest chroniony przez bardzo odporne na porysowania szkło Gorilla Glass, a co najważniejsze, jest to jeden z pierwszych modeli, które działają na systemie operacyjnym Windows Phone 8.

Spójrz na ten interesujący artykuł i odkryj więcej tutaj. Z pewnością nie będziesz żałować. Nie czekaj dłużej! Zrób to teraz!

Wśród ciekawych aparatów telefonicznych samsunga wymienić również trzeba SAMSUNG B2710 SOLID czarny. Telefon ten cechuje się tym, że jego obudowa jest całkowicie odporna na ciężkie warunki, takie, jak przykładowo woda, kurz czy też upadki z większych wysokości.

Tags: Samsung, Windows, AGD, telefony komórkowe, smartfony