mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Drony jako ciekawy gadżet dla amatora jak również przydatne narzędzie pracy dla profesjonalistów

Posted on 14/11/2019 7:36am

Wiele osób bardzo lubi otaczać się różnego rodzaju gadżetami. Najlepiej jeśli są nowoczesne oraz zapewniają sporo pomocnych funkcji. Tak dzieje się z wciąż to nowszymi modelami smartfonów, a ostatnimi czasy na popularności bardzo zyskują drony. Wykorzystywane są coraz częściej w różnych branżach, lecz też pojawiają się te do użytku prywatnego. Co ma do zaoferowania ten produkt, o jakim ostatnio tak wszędzie głośno? Przede wszystkim drony są świetnym narzędziem w zawodzie filmowca, albo fotografa. Z ich pomocą możemy wykonać wiele pięknych ujęć.


drony
Author: Dave Lauretti
Source: http://www.flickr.com
Potrafią się one dostać w miejsca, gdzie normalnie mielibyśmy spory problem, aby dotrzeć. Tak właśnie działa DJI Phantom 4, jaki jest dość mały oraz tani, prosty w obsłudze, a przy tym potrafi robić świetnej jakości filmy (pełna specyfikacja drona DJI Phantom 4). Oprócz tego trzeba powiedzieć także, że jest on jednym z najmniejszych dronów, a przy tym może mieć przymocowany ciężar odpowiadający sportowej kamerce. O popularności tego rodzaju urządzeń w dużej mierze zadecydował fakt, iż stały się one sprzętami dostępnymi na prawie każdą kieszeń. To właśnie spowodowało wzrost sprzedaży.

Masz chęć przeczytać dodatkowe bogate w informacje materiały? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie (http://kamrec.pl/zegarki-szpiegowskie), która z całą pewnością zawiera ważne dane!

Są one nawet dostępne w niektórych popularnych sklepach RTV AGD, a nie tylko w specjalistycznych miejscach dystrybucji.

Warto napomknąć również, iż moda na drony nie zaczęła się od Phantoma, ale już od jego poprzednika, czyli DJI Inspire 1. Wiele z dostępnych obecnie funkcji znajdowało się już właśnie w tej wcześniejszej wersji. Tak jak na przykład dwa pomocnicze obiektywy, jakie działają jakby para oczu, jaka świetnie się sprawdza gdy GPS nie może pełnić swojej roli. Między innymi w pomieszczeniach. Istotną różnicą między takimi dwoma urządzeniami jest także czas lotu, a mianowicie wydłużył się on o 23 minuty.

Kiedy najczęściej używane są tego typu urządzenia? Profesjonalistom posiadającym swój biznes w branży fotograficzno-filmowej, pozwalają rozszerzyć zakres oferowanych usług. Coraz bardziej popularne są wesela, na jakich w rolę fotografa i filmowca wciela się właśnie dron obsługiwany z dołu przez osobę zajmującą się obsługą zdjęciową tej imprezy. Coraz więcej młodych par chce mieć tego typu pamiątkę z wesela, ponieważ ujęcia różnią się całkowicie od tych tradycyjnych. Natomiast w rękach gadżetowych pasjonatów, to urządzenie może stać się całkiem ciekawym gadżetem przydatnym w eksplorowaniu niedostępnych na piechotę terenów. Jeżeli do tego popracujemy nad jakością takich filmowanych obrazów, może z tego wyjść coś naprawdę interesującego.

Tags: GPS, produkt