mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Dron DJI Phantom 3 Professional wspaniale sprawdzi się na zabawach plenerowych

Posted on 19/06/2020 8:11am

Posiadamy wiele możliwości rejestrowania tego co się dzieje
Kiedy pragniemy rejestrować to co posiada miejsce wokół nas, albo chcemy przygotować filmik z jakiejś imprezy, to warto się namyślić co pragniemy do tego wykorzystać. Zwykła kamera nagra tylko to, co pojawia się na wysokości naszych oczu oraz w naszym pobliżu, lecz gdy użyjemy do takiego rejestrowania dron, to będziemy mogli nagrywać wszystko z lotu ptaka.

Dron DJI Phantom 3 Professional okazuje się być łatwy w użyciu
kamera na kask
Author: bark
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcemy zarejestrować zabawę plenerową, lub pokazać jak prezentuje się nasze osiedle z lotu ptaka, to wspaniale do takich przedsięwzięć nada się dron DJI Phantom 3 Professional.

Czy niniejszy artykuł jest dla Ciebie wartościowy? Jeżeli tak, to z pewnością zaintryguje Cię także to wiarygodne opracowanie (https://routimo.com/flota-optymalizacja/) - traktuje o zbliżonej problematyce.

Obraz, który za jego pomocą uzyskamy będzie prezentować odpowiednią jakość, wszystko będziemy wspaniale widzieć, a na dodatek w czasie nagrywania będziemy mieli szansę na niewielkim ekraniku widzieć co okazuje się być teraz nagrywane, więc łatwiej będzie nam sterować nim tak, żeby w dobrej jakości mieć cały konieczny obraz. Ten dron okazuje się być niesamowicie prosty w obsługiwaniu, zatem nie będziemy musieli przechodzić jakiegoś wielkiego i długotrwałego szkolenia.Należy zainwestować w kamery na kaskPragnąc nagrywać swoje wyczyny podczas uprawiania sportu, musimy pomyśleć o tym, czy pragniemy żeby było nas widać czy nie. Kiedy zainteresuje nas ta druga możliwość, to trzeba spojrzeć na kamery na kask. Dzięki nim nas nie będzie widać, a widzowie będą się czuli tak, jakby to oni sami to wszystko robili - zobacz kamery na gohero.pl.

dron
Author: Dansk Drone Kompagni ApS
Source: http://www.flickr.com
Takie kamery są małe, lekkie, ale jednocześnie naprawdę dobre, więc nasze filmy pomimo nieustających drgań będą wszystko dokładnie pokazywały. Ich mocowanie nie bierze dużo czasu, zatem warto myśleć o ich zakupie.

Do wybrania mamy wiele różnorakich kamer
Teraz producenci oferują nam dużo różnorakich kamer, dlatego warto się namyślić co dokładnie chcemy rejestrować i jak, bo jedynie wówczas będziemy mieli pewność, że dopasujemy ją właściwie do własnych wymagań.

Tags: lot, sport, obsługa, nagrywać