mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Dlaczego na świecie produkuje się tak ogromne ilości nowych komórek.

Posted on 10/09/2020 8:37am

Współcześnie komórki to jeden z najczęściej kupowanych produktów elektronicznych. Co roku produkuje się na świecie kilkaset milionów aparatów, z jakich coraz większy procent stanowią smartfony.

Zapotrzebowanie w takiej ilości będzie wynikać z trzech rzeczy. Przede wszystkim polityka większości operatorów komórkowych jest taka, że co dwadzieścia cztery miesiące przy przedłużeniu umowy są oferowane nowe aparaty. Z premedytacją dolicza się je do ceny abonamentu, więc kupujący są uradowani za niewielką dopłatą lub nawet za symboliczną złotówkę otrzymują nowy sprzęt.

Taki odsyłacz do serwisu (www.rfid.zone/) przybliży Ci większą ilość informacji na prezentowany wątek, który tak bardzo Cię zainteresował i po prostu wciągnął.

W praktyce i tak za taki aparat zapłacą co mają zapłacić, w postaci wyższego abonamentu, niż przy umowie bez telefonu.Lecz zasada jest prosta, że jak dają to trzeba brać, więc wiele osób przeważnie co dwa lata zmienia telefon na nowy, mimo że może nawet tego specjalnie nie potrzebować. Drugi powód zmian telefonów to fakt, że przy niektórych modelach te kilkanaście miesięcy to maksymalny okres, jaki są w stanie przeżyć, a później albo się psują, albo robią się przestarzałe. No i wreszcie dochodzi kwestia szpanu, w wielu towarzystwach wręcz się nie wypada chodzić z komórką, która pochodzi sprzed kilku sezonów, więc na bieżąco należy zaopatrywać się w najnowsze modele.

smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Rezultatem praktyk tego typu stała się bardzo duża liczba telefonów, jakie corocznie kończą w taki czy inny sposób swoje życie. Jeśli telefon jest jeszcze w miarę sprawny i nie widać na nim zniszczeń, to spokojnie można pomyśleć o jego sprzedaży. Jeśli będzie się miało trochę czasu, to można wystawić go na aukcji albo w jakimś serwisie ogłoszeniowym, a jeżeli komuś zależało będzie na szybszej sprzedaży, to najlepszym rozwiązaniem jest skup telefonów wrocław.

W tego typu skupach w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się też telefony zupełnie nowe, do tej pory nie rozpakowane. Sieci komórkowe proponując telefony do umów czasami dają atrakcyjne rabaty oraz promocje, sporo osób decydując się na przedłużenie umowy bierze taki telefon wraz z nią, szczególnie jeżeli będzie on w atrakcyjnej cenie. I jeśli takie osoby nie będą potrzebować nowego aparatu, to te nowe zwyczajnie sprzedają.

Tags: Komórka, sprzęt, abonament, serwis, cena