mag-photo.com.pl

kreacja hobbystyczna i biznesowa

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?" Ernst Haas

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." Don McCullin

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." Henri Cartier-Bresson

Aranżacja oświetlenia w dyskotekach

Posted on 17/07/2021 11:18am

Od czego zależy to, czy dany klub pęka w szwach czy też grozi mu zamknięcie? Jeśliby się nad tym porządnie zastanowić, na pewno jesteśmy w stanie podać sporo powodów.


W tym tekście skupimy się nad tym, jak ogromny wpływ na sukces lokalu ma odpowiednie oświetlenie.


naświetlacze ledowe
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com


Reflektory LED PAR, bo to o nie chodzi, na pewno stanowią nieodzowny składnik wyposażenia każdego lokalu tanecznego (dowiedz się więcej o ledach par). Mało osób wie, jak istotne w naszym życiu jest oświetlenie.

Zaintrygował Cię taki tekst? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten odnośnik. Podobne treści znajdziesz również tutaj photobooth.

Najlepsze jest to słoneczne - nie tylko pozwala ono syntetyzowanie się w naszym organizmie witaminy D, ale także normuje nasz cykl dobowy. Jednakże oświetlenie ma o wiele bardziej zróżnicowane cele.

Pamiętaj, że możesz znaleźć dane na omawiany wątek, zatem kliknij w odsyłacz i przeczytaj tu (https://airconstruction.eu/) wiadomości, które są Ci potrzebne.

Warto pamiętać o tym, w jak wielkim stopniu wpływa ono na nasz nastrój. Przykładowo przytłumione światło w restauracji zachęca do długich rozmów, a ostre światło w klubie, przykładowo innowacyjne reflektory PAR - do zakręconej zabawy. Jeżeli światło jest tak mocne, nikomu nie w głowie rozmowy, wszyscy chcą szalonej zabawy. Takiego typu reflektory posiadają wymienne funkcje kolorystyczne, poprzez co dobrze sprawdzą się w trakcie praktycznie każdej imprezy, uproszczając tworzenie każdej atmosfery.


przemysł
Author: VLCinéaste
Source: http://www.flickr.com
Planując oświetlenie w naszym lokalu trzeba pamiętać, iż nie wolno przesadzać: jeżeli będzie zbyt ciemno, klienci mogą poczuć się niepewnie, mieć pewne obawy przed wejściem do tego miejsca (najlepszy naświetlacz ledowy). Jeśli natomiast postawimy na rzęsiste oświetlenie, przykładowo montując naświetlacze ledowe w ogromnej ilości, nie stworzymy przyjaznej atmosfery, a przyszli klienci będą się czuć jak na sali operacyjnej.


Planując zmianę oświetlenia warto porozmawiać z fachowcem w tej kwestii i prosić go o pomoc. Dzięki niej z pewnością uda nam się zaaranżować odpowiednio oświetlone wnętrze, które przyciągnie klientów.

Tags: dysk, światło, klientów